| anonim_4396 a întrebat:

Caut o porecla faina, numele meu este Raul Andrei imi place muzica hiphop gen guess who, spike, ombladon, paraziti, etc. imi place baschetul si sa ma dau cu bmx--ul

8 răspunsuri:
| Asdfasdefta a răspuns:

Baschet-X-ul happy

E super!

| xxoODarkOoxx a răspuns:

Puya andrei zic eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mucea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O porecla buna pentru tine ar fi kk mk

| KiiDdaCoOrRvVi a răspuns:

Omblaraubasbmx

| milk@ a răspuns:

R(de la raul)+ANDY(de la andrei)=randy:X

| Diana_1125 a răspuns:

Draga andrei ma numesc Diana si as vrea sa-ti spun noua ta porecla dar mersy mult pentru ceva ...hai ca te fac curios parazit

| katalin15 a răspuns:

Ai putea sa-ti pui Spike. Pt ca, cred ca te defineste. Adica Spike este estei si cantaretul deci cu muzica ai rezolvato, este o porekla misto, deci faina e, iar daca te dai cu bmx-ul este bine pentru ca prieteneii tai ar putea sati zica asa