| lcdpc a întrebat:

Caut si eu un metin2 rate foarte mari si cu tot la magazin plz ziceti-mi si site-u dau funda (FARA SITE FARA FUNDA) plz ziceti-mi

Răspuns Câştigător
| Cristi5000Boss a răspuns:

Pai,acum cateva zile am vazut un metin2 foarte misto.Se numeste METIN2 ORIENTAL.Toate armele legendare si toate armurile si king-urile sunt 0 yang. Poti sa iti faci singur toate magiile la P si e foarte tare. sper ca iti va placea. Daca vrei site-ul, uite:http://www.orientalmt2.ro/.Oricum, e misto
Funda?

4 răspunsuri:
| lcdpc explică:

Altele nu mai sunt plz sau macar zi-mi cand o sa fie mujagi spuneti-mi simie cu site plz si cu king la magazin cu bani putini

| Cristi5000Boss a răspuns:

SCUZE ca mai trimit un mesaj...am UITAT sa iti zic ca ratele sunt foarte mari.Eu am facut level 110 in cam o ora si jumatate.Si la negustorul de arme esto o arma de lv 1:SABIE DIVINA.are atacul 335-377 parca...Sunt toate armele legendare si toate armele de la lv 1 pana la 92(0 yang).

| MarianRadu a răspuns:

Metin2 light site http://92.114.116.37:8090/ merge doar cane sv on

| secret_7437 a răspuns:

Iti recomand jocul mijagi-MT2 sau m2style.pentru mijagi-MT2 trebuie sa mai astepti.