| KeepCalmThinkDiffrent a întrebat:

Caut un,, loc de munca"
am doar 15 ani si termin cls 8.
si as vrea sa ma decid ca sa fac mai departe

va rog ajutati`ma cu niste idei :-d

Răspuns Câştigător
| roxanik_5050 a răspuns:

Ajutaor de ospatar... ajutor de bucatar...

2 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Sfatul meu este sa te faci reprezentant avon sau orcare reprezentand pentru ca se castiga foarte bine,sau poti ajuta o batranica, sau in cele mai rare cazuri te poti angaza la un magazin, dar sfatul meu este sa inveti in continuare...

| Viorellilo07 a răspuns:

Vrei sa te duci la munca pentru bani sau pentru viitorul tau? adica daca e pentru bani si vrei sa nu te obosesti du-te si imparte pliante... daca vrei pentru viitorul tau du-te la un restaurant ca ajutor de ospatar/bucatar, vanzator la un butic... sper ca te.am ajutat