| RaluEvelyn a întrebat:

Caut un nume mai smecher pentru facebook...ce as putea sa scriu?
ma numesc raluca

5 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

Numele tau normal ce are?
vrei sa pari cocalara
vrei sa pari mai putin inteligenta sau chiar deloc folosind aceste nume depravate?
alegerea ta. eu te sfatuiesc sa-ti pui numele asa cum este el, e frumos.

| Catalinhhh a răspuns:

Raluca Sa / Raluca S A
Rha Raluca
Raluca Draguta
Raluca fătuca
Ever Ralu

| George3412 a răspuns:

Baietilor nu le place genul de nume Raluk sau Ralu Ral.Sunt ciudate Totusi daca vrei neaparat poti incerca Raluca Si atat sau Raluca evely.Desi spun sa incerci numele tau real pentru ca in viata reala fie ca vrei sau nu asta e numele tau si asa ar trebui sa fie si pe facebook. Funda?

| criss753 a răspuns:

R@ℓu₡҈҈a