| radcasian a întrebat:

as dori un nume mai smecher la facebook si nu stiu cum sa mi-l pun ma numesc adrian va rog, funda

Răspuns Câştigător
| ionutzz01 a răspuns:

Adrian adr ...sau ma rog..numele tau complet este cel mai ok parerea mea

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ca tot vad "cocalare" cu nickuri de facebook gen pisi iubita etc iti recomand un nume de cocalar gen adrian smekeru, adrian minune, adryan mancati-a$$ boss.glumesc cum spuneau ceilalti adrian urmat de numele de familie sau initiala numelui de familie e cel ma ok

| WR104 a răspuns:

Adrian gay

| adrew a răspuns:

Ad_Ryan to friends

| adrew a răspuns (pentru adrew):

Ad_Ryan to_friends, da nu stiu daca facebook permite simboluri in nume

| DushulRece a răspuns:

Adrian Canal

| AddXf a răspuns:

Adryan + initilala numelui de familie. Sau, daca vrei din astea mai. de...nu stiu..."baiat smercher", poti pune Adriano si o porecla de-a ta sau adrian si numele unui fotbalst : gen. Adrian ronnaldo. Adriano messi. etc. Baftawinking funda?

| ionutzz01 a răspuns:

Adrian ard ...sau ma rog..numele tau complet este cel mai ok parerea mea

| catalina98 a răspuns:

Adriano Asd:d
sau ce nume ai de familie dar fal sa para mai de smecher daca vreibig grin