| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a întrebat:

Caut un prieten\a care sa nu ma cunoasca si sa putem vb orice

11 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Da'mi un mesaj cu id'u tau.
Multi s-au schimbat, au realizat ce vor alaturi de mine. ^^

| Liviu a răspuns:

Toti se ofera sa te ajute'
Numai putini stiu cum sa o faca:)
Adica. e vreo unu pe aici sa zica ca ' nu poate'?
Sau. 'nu stie'?
toti se lauda...sunt tare curios care are cu adevarat ceva in 'cap'
Totusi.
In fine cum am spus si o voi mai spune
http://www.youtube.com/watch?v=rk2G_CcMhTU
[Cere si ti se va da! ]
Respect rappu' romanesc

| alin a răspuns:

Prezent la datoriebig grin

| Moov a răspuns:

Eu.Ciudat este ca,toti oamenii cand au ceva pe suflet vin si-mi zic mie,mi se deschid ca si cum ar fi jurnalul meu,ei mari tupeisti, dar cu mine sunt niste sensibili, inclusiv baietii.Imi trimiti mesaj daca vrei id-ul meu si iti zic,vreau sa ma intrebi orice legat de viata sau probleme sufletesti,te ajut,cat pot,ma pricep la chestii de astea, si am sa-ti zic si de ce, daca o sa fim prietene bune laughing.

| cipri08 a răspuns:

Da add la id zenno_zet... doar sa ai subiectele de discutie la tine laughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

Esti fata? aca da te poti baza pe minehappy

| Cristi1998 a răspuns:

Id meu crystiboss_cristyboss bagamawinking nu o sa regretihee hee

| Cristi1998 a răspuns:

App esti fata nu? baga id meu repedewinking

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 explică:

Far glume please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi un mesaj cu id-ul tau.

| borla a răspuns:

De ce?