| UTILIZATOR0 a întrebat:

Cautati pe youtube desenele animate "Dozele Vesele" facute de mine. Ce parere aveti? Serialul nu este facut de mult, are 4 episoade.In arhiva mea am lucrate 8 pe care le incarc pe youtube odata la o saptamana "Miercuri". Se accepta si insultele.

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

Sunt super frate. Dar cu le faci asa de misto love struck. Acum vorbesc serios chiar imi place.

2 răspunsuri:
| UTILIZATOR0 explică:

Pai lucrez pe mai multe programe in acelasi timp pe windowsuri diferite:Adica texturile si formele le fac in Paint-ul din windows 7 iar tentele si culorile pe paintu-l din windows-ul xp.Folosesc live movie maker din windows Vista si sunete din diferite jocuri pe Pc. Unele-s chiar rare.

| UTILIZATOR0 explică:

Povestea este facuta de Pepsi(alt lucrator al echipei) si unele zgomote si sunete facute de Andry.Eu fac munca cea mai grea ca lucrez pe diferite programe.Acum Pesi a zis ca sezonul A sa se termine la ep 10 si de la ep 11 sa isi miste gura si sa faca miscari mai ample.Deci o adevarata munca.Suntem 3 in echipa.Eu sunt Mijlociu(14 ani) Pepsi(16 ani) si Andry(13 ani jumate) noi suntem MEGA HOT BURGER...