| anonim_4396 a întrebat:

CITITI SI >>>RASPUNDETINU VE-TI >REGRETAIMPORTANT

Am facut niste desene animate pe youtube de comedie. Publicate am doar 3 episoade iar in arhiva am 8 episoade si lucrez la al 9-lea episod.Fiecare episod apare Miercurea.Desenul se numeste Dozele >VeseleCautati si spuneti-mi parerea.

Răspuns Câştigător
| Vlad_3922 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar sunt cam slabe, daca vrei sa continui incearca sa pui voci la personaje, sa faci desene mai calre si sa incerci niste replici mai originalewinking

10 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Inspirat... de unde?
Sincer, mai bine las-o baltă. E faină ideea şi cantitatea de entuziasm, dar nu şi subiectul, replicile. Mie personal nu mi s-a părut amuzant.

| UTILIZATOR0 a răspuns:

Ecaterina eu acu' te aud de serialul roboti nici nu ma interesa de ei.Ideea noastra e originala si daca poti si te crezi asa grozava fa si tu un serial mai bun si ''neinspirat'' si pune-l pe youtube.

| UTILIZATOR0 a răspuns:

5 oameni ca am postat de mai multe ori aceeasi intrebare

| UTILIZATOR0 a răspuns:

Oricum le-am zis ca nu le dau funda asa ca nu au avut de ce sa minta...Sac!

| UTILIZATOR0 a răspuns:

Aici ai dreptate.Parerea e impartita.Am mai postat iarasi intrebarea de mai multe ori unora nu le-a placut unora le-a placut.Deci putem trage concluzia ca nu toti au aceleasi gusturi si nu toti sunt obligati sa le placa serialele mele.Multumesc pentru comentariile constructive.laughing

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Mie mi se pare ca te-ai "inspirat" mult prea mult din serialul "RObotzi"...seamana prea mult; doar ca ei sunt amuzanti.Inca ceva:poate replicile ar fi mai haioase daca le-ar interpreta cineva; nu sa stea omu' sa le citeasca, nepunandu-le vreun fel de accent; cred ca intelegi tu.

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Nu stiu ce fel de oameni se pot supara atunci cand aud o parere sincera.Cu mana voastra ati scris ca va asteptati si la cuvinte urate din partea "plevei societatii", dar vad ca tot voi imi adresati mie niste cuvinte pe care nici voi nu ati vrea sa vi se adreseze.Nu as vrea sa fac un filmulet pentru YouTube pentru ca nu ma pasioneaza astfel de lucruri si nu am facut sa se subinteleaga faptul ca sunt "grozava.Inca un lucru:orice individ din lumea asta poate sa puna un filmulet pe site-ul sus mentionat, asa ca nu te lauda cu asta.Acum este la latitudinea fiecaruia cat poate sa inteleaga din ce am scris...Acum uita-te si tu! Cati dintre oamenii care ti-au raspuns, au fost incantati de serialul tau?

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Da,cinci oameni foarte draguti, nu sinceri...

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Ce "sac", ma? Te consoleaza raspunsul aprobator al unui om din categoria societatii pe care nu o suporti?(sau tu crezi ca s-au adunat toti intelectualii de pe TPU si s-au hotarat sa iti dezvaluie interesul lor ascuns pentru serialele tale) Ar trebui sa inveti sa primesti si raspunsuri ca ale mele si sa nu ii jignesti pe cei care nu sunt de acord cu parerile tale.Atitudinea ta vadeste cat de mult mai aveti/ai de lucrat daca vrei sa le starnesti oamenilor simpatia, oricat de controversati ar fi.

| valim a răspuns:

Scuze pentru raspunsul dur dar nu-i prea reusit serialul.
Se vede ca ai muncit oleaca dar...