| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon a-ti alege : Vodafone smart 2, Samasung galaxy mini 2, Samsung galaxy gio, Motorola motosmart? As vrea sa imi faceti un top 4 al acestor telefoane. Apropo vreau sa cumpar un telefon smartphone cu android pentru ca, cam 70% o sa ma joc sa navighez pe net si restul de 30% o sa vorbesc sau sa ascult muzica.Multumesc anticipat si Dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Pai din toate astea cel mai bun ar fi Vodafone smart 2 Dc? Fiindca are un procesor mai mare decat celelalte (830 Mhz) 1 gb rom si 512 mb rami, deci se misca destul de binisor.As putea continua si sa iti spun ca suporta card de pana la 32 gb, android 2.3 etc.

| greenwave666 a răspuns:

Www.gsmarena.com aici poti sa le verifici si chiar sa le si compari intre ele ^_~ funda?

| Andradal a răspuns:

Daca vrei sa navighezi mai mult atunci poti alege samsumg galxi gio sau mini 2 aste sunt mai bune dacat Motorola motosmart

| BizZanRazVan a răspuns:

Pai eu am luat un telefon si matusa mea a avut unu Vodafone smart 2 si peste 4 -5 saptamani nu mprea mai mergea asa cum trebuie sa eu va zic ca sa va luati Nokia 302 asa su il am de 4 luni si nu-mi face problemewinking