| Alien a întrebat:

Ce a`ti schimba in Romania?

13 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Tot.

| Mandy a răspuns:

A-si schimba totul.De la marirea turismului[pentru ce Romania e o tara foarte atractiva dpdv turistic] pana la reeducarea noilor generatii[in ziua de azi avem o tara plina de prosti, manelisti, unde se promoveaza non-valorile]
sunt foarte curioasa ce ai schimba tu in Romania...

| Pho3nix a răspuns:

Tot. De la cap la coada.

| Enma a răspuns:

Lash omora pe dony95 si totu omule... totu e cemai suntem o tara fara de noroc sad

| metehne a răspuns:

BunAbatting eyelashes

Tara noastra e o tare care cu putin interes si putina atentie se poate face si mai frumoasa.Inafara de politica nimic nu trebuie schimbat. Daca lumea nu ar mai fura la greu cred ca totul ar fi mai bine.Nu stim sa profitam de tot ce are tara noastra si de aceea tot mai multi romani se duc si isi fac un renume in alte tari. Cred ca este o pierdere foarte mare pentru noi.Nu cred ca atatea iesiri in strada o sa ne ajute cu ceva. E pacat ca pierdem frumusete de tara si cel mai pacat este ca multi vor sa faca dar nu ii lasa.Doar pentru ca cineva vrea sa faca un parc de distractii care ar aduce foarte multi turisti dar care e destul de costisitor il dau afara din partid pentru ca numai au ei ce fura sau de unde fura.Ne lasa foarte mult in jos egoismul si este pacat.Cu trecerea timpului sper sa realizam ca meritam si ca putem face mult mai mult

| Bylok a răspuns:

Tot ce tine de conducerea tarii. atat

| lavyBandB a răspuns:

In primul rand oamenii! Unora le.ar trebui o doza puternica de inteligenta(cam 75% din populatia tarii)nu de alta dar trebuie sa scapam de toate cocalarismele din ziua de azi

| Scumpy90 a răspuns:

Pe Basescu si BOC

| alinutza92r a răspuns:

Totul

| sixtythree a răspuns:

Pe toti cei din Parlament, Guvern in special pe boBoc si Basexu laughing

| mnia a răspuns:

Nimic, Romania e o cauza pierduta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de guvern nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia, voi nu?

xoxo, didi