| iuli000 a întrebat:

Ce ai schimba in Romania?

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Populatia.

| OoBunnyoO a răspuns:

Mentalitatea.

| Crucified a răspuns:

Să se cureţe mucii, găinaţii şi flegmele de pe asfalt. Dar asta să faci tu, nu eu.batting eyelashes

| LegionarulRoman a răspuns:

Multe...

| SAMM0603 a răspuns:

Ura dintre noi.

| Criterion a răspuns:

As cauta sa renunt la cele zece mii de partide politice care divizeaza interesele reale ale tarii si as oferi posibilitatea sa ramana doar doua din ele, dar cu alte denumiri decat cele actuale. As redresa industria, agricultura, pentru a face sa creasca si sa infloreasca economia, as schimba abordarea lucrurilor in invatamantul romanesc. As intari armata si serviciile speciale/secrete.
As face din Occident piata de desfacere pentru Romania, cum a fost ea pana acum, dupa Revolutia furata.
As limita drepturile minoritatilor in perfect acord cu statutul minoritatilor romane din diaspora.
As interzice cumpararea terenurilor de catre strainii care nu au cetatenie romana.
As pedepsi drastic pe cei care distrug fondul forestier(douazeci si cinci de ani de inchisoare cu confiscarea totala a averii), flora si fauna protejate.
As descuraja coruptia prin pedepse aspre, incluzand confiscarea totala a averii.
As destitui politicienii atei din functiile avute.
Si ar mai fi de spus.

| WeAreLegion a răspuns:

Afara cu tiganii si cu ungurii, prostii si cocalarii trimisi in lagare, iarba legalizata si as schimba guvernul!

| DaftPunk a răspuns (pentru WeAreLegion):

Te sustin

| Wehrmacht a răspuns (pentru WeAreLegion):

De ce doar iarba? Hai sa legalizam si cocaina si heroina cu avertismentul : "ia si mori".Ar actiona ca un filtru.S-ar separa in 2 categori.Aia carora nu le pasa de viata lor si ceilalti.

| maxcalin a răspuns:

Prea multe ca sa le scriu aici.

| Cristi109 a răspuns:

As ucide sau eutansia toti caini de pe strazi fara stapan!