| Dazyy a întrebat:

Heyy saptamana asta de scoala este saptamana altfel voi ce activitati faceti in aceasta saptamana?

6 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

O sa ma duc cu scarba in aceasta saptamana la scoala, auzi tu, matematica distractiva, e ca si cum ai spune urc jos sau cobor sus. La religie vopsim oua, ca doar numele meu de familie este Faberge, sunt predestinat sa vopsesc oua. Diriga, care trebuie sa specific ca urata cu crengi si proasta ca o piatra, s-a decis ca are treaba si nu facem nicio excursie nimic. La geografie ma duc sa vizitez nu stiu ce biserici, ca numai de rugaciuni nu-mi are mie, in rest, la majoritatea materiilor ne uitam la filme documentare (o sa fiu sigur ca am ochelarii de soare la mine sa pot dormi nestingherit, ca daca nu ma culc, sunt sigur ca actiunea si suspansul din acele documentare imi vor putea provoca un infarct.

Parerea mea: un gunoi de saptamana, in ale carei zile nu prea voi da cu subsemnatul, pentru ca asa plictiseala si proasta dispozitie pot obtine si daca ma inchid in casa fara tv, telefon sau PC, mai bine faceam scoala normala, mai invatam cate ceva ca mai este 1 an pana la Bac, dar ce sa le faci, prostul e prost pana la capat.

| iiGabytsa a răspuns:

Luni avem o excursie pe baraj..Marti Vizionare film. Miercuri nu stiu thinking Joi avem Serbarea Primaverii..Vineri Ecologizare.:*

| DdoarEuuu a răspuns:

Pai mai ales ca eu am si diriginta de sport, o sa stam numai pe afara si o sa facem competiti si in ultima zi adica vineri o sa facem o excurise.

| CrazyGirl2 a răspuns:

Noi facem orele de pe orar, doar ca altfel.si marti avem o excursie.atatcrying(