| cainelemicut a întrebat:

Ce activitati poti face la o petrecere in pijama?

Răspuns Câştigător
| Skrillex13 a răspuns:

Va uitati la filme (horror sunt cele mai bune la petreceri),mancati popcorn, chisuri etc, spuneti bancuri, daca esti baiat vorbiti despre fete, sau invers si pentru fete mai am ceva.Pai, la o petrecere in pijama puteti sa va machiati, sa va faceti parul, tratamente ca la SPA, manichiura, pedichiura, jocuri, karaoke, dans, gatit etc. va puteti povestiti, si va culcati dimineata devreme. happy

3 răspunsuri:
| nimeniooda a răspuns:

Poi...Ascultat de melodii (normal ca si dansat pe ele), spus de secrete intre fete, jocuri haioase care se pot face in casa, farse la telefon, farse intre invitati, etc etc

| aannoonniimm098 a răspuns:

Sa va uitati la un film, bataie cu perne monopoly jucati carti mima tupu (daca stai la casa si casa ii mare ) corabia piratilor etc diverse jocuri

| MandarinaRoz a răspuns:

Sa va uitati la un film de groaza, sa ascultati muzica sa va bateti cu perne sa mancati dulciuri sa comentati reviste sa barfiti sa faceti farse la telefon sa va spuneti secrete.