| Diascumpika a întrebat:

Ce activitati se pot face la o petrecere in pijama?

23 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna!
Sunt multe lucruri pe care le poti face.
Va puteti face unghiile, va puteti machia, puteti spune bancuri, va puteti uita la un film, poze, stati si vorbiti pe intuneric si nu uitati de BATAIA CU PERNE :X.
Bafta!

| Satisfaction a răspuns:

Pai va puteti face unghiile, sa povestiti despre baieti, sa va confectionati tot felul de chesti, sa va uitati la film in timp ce mancati popcorn, sa sunati cu numar privat pe baietii de care va place si sa vb cu ei pana isi dau seama cu cine vb, sa jucati carti sau remi sau roata norocului sau monopoli etc, puteti sa va redecorati camera, sunt o gramada de chestii de facut dar pe moment nu mai am nici o idee. poate te contactez si maine daca mai imi amintesc...paaa

| Yumitsu a răspuns:

Sa va distrati in primul rand))) Va bateti cu perne, priviti filme, jucati adevar sau provocare sau oricare alte jocuri, puneti muzica etc, etc, etc...

| forever4you a răspuns:

Poi bataia cu perne, sa va faceti parul, sa va machiati, sa va faceti unghiile, sa dicutati despre baieti, sa va jucati jocuri amuzante precum adevar si provocare, invarte sticluta, va puteti juca carti...sa mancati floricele si sa gasiti ceva bun de vazut la tv sun foarte multe activitati distractive pe care le poti facewinking

Funda?! please...

| Simona a răspuns:

Sa jucati carti, mancati popcorn, spuneti bancuri, va uitati la un film

| nicoletalavinia14 a răspuns:

Tot ce tine de machiaj, bataie cu perne, vizionarea unui film, mima, glume, dansat.Cateva gustari, ma refer la dulciuri...

| doroteea a răspuns:

Ascultati muzica, va machiati una pe cealalta cu ochii inchisi, va faceti unghiile, jucati adevar sau prov, si jucati jocuri amuzante, poti sa te uiti in Sabrina's Secrets, daca ai cumparat revistele, sau poti sa cauti pe net jocuri distractivehappy

| Catta a răspuns:

Adevar sau provocare
Va uitati la un film
Spuneti povesti de groaza
Mimati o melodie doar instrumental iar ceilalti trebuie sa recunoasca melodia
Va bateti cu perne
Etc...

| HyuLa a răspuns:

Bateie cu perne! Sa ne culcam
big grin
Sa bem ciocolata calda...
Cam astea sunt.

| A_7901 a răspuns:

Karaoke, bancuri, sticluta, adevar sau provocare, se trage la sorti cine face unghiile cui(daca sunt doar fete), maraton de filme.

| CrissCC a răspuns:

Pai poti viziona impreuna cu prietenele tale un film
ascultati muzica si va distracti impreuna
povestiti ca fetelebatting eyelashes

| BuBuLetS a răspuns:

Filme de groaza, bataie cu perne, beti ciocolata calda, va bateti cu bernele, cantati karaoke, dansati, vorbiti (una, alta ), adevar sau provocare, dragoste sau razbunare, jucati TOMAPANT, ascultati muzica, vizionati o comedie, va uitati pe internet la emisiunile voastre favorite.
Cam atat.

| SVD a răspuns:

Pai daca este o petrecere in pijama doar cu fete(cu baieti mai rar) puteti sa faceti o groaza de lucruri:sa va faceti unghiile, sa va coafati, sa cititi reviste, sa va machiati, rujati, sau puteti sa va uitati la filme de groaza, mai ales daca e vineri seara(de la 22 pe discovery incep,, fenomene stranii''). Puteti sa puneti muzica si sa cantati, dansati, ori puteti sa invetati chiar voi o noua melodie... Faceti concursuri, teste si intrebari, ori jucati,, invarte sticluta''. Sper ca iti este de ajutor raspunsul meu.

| MenCool a răspuns:

Va uitat la fime de groaza
Jucati adevar sau provocare
Spuneti intamplari
Va luptati cu pernele
Mancati popcorn

| PiluLă a răspuns:

Pai sa va faceti unghiile sa va uitati prin reviste la un film de groaza, comedie, dragoste, povestiti despre baieti, barfiti va schimbati pijamalele intre voilaughing, mancati dulciuri...etc.sper sa te ajute.eu asa as face...:*

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Sa va bateti cu perne si sa va jucati diverse jocuri sau sa vedeti niste filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dansati, sa tipati la oameni care trec pe strada, farse la telefon, celebra bataie cu perne etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti face multe lucruri dar nu are rost sa ti le zic deoarece mai bine inventati voi un joc cu regulile voastre propri. Iar in legatura cu bataia cu perne e bine sa o faceti dar aveti grija cand si unde iar despre filmele de groaza sper ca veti alege ceva cu fantome sau zombi.nu pre ateam ajutat dar crede-ma in realitate raspunsul meu e mult mai bun de cat al celorlalte

| Denisa_3637 a răspuns:

Pai puteti barfi devil. vorbi despre baieti, bataie cu perne, va puteti face manichiura, pedichiura, va puteti mavhia, etc. Sper ca te-am ajutat! Fundd?hee hee.

| ALEXA_4007 a răspuns:

Pai va puteti machiA reciproc, faceti caraoke, puneti melodiile favorite si opriti pe undeva ca sa cantatii si voi, faceti comanda de pizza, sigur va va placea, faceti diferite concursuri si la sfarsit faceti un joc care adoarme prima pe aceia o veti manji cu pasta, frisca sau ciocolata

| Andreea4002 a răspuns:

Karaoke, va uitati la filme, concursuri, adevăr sau provocare, povestiti. Sau... Poti face ceva de genul: cine se trezeşte prima sa o facă pe cealaltă cu pastă de diti, frisca, cu marker permanent happy.

| simysiminutza19 a răspuns:

Buna! La o petrecere in pijamale se pot face multe lucruri interesnte. In primul rand trebuie sa fiti 2 sau mai multe persoane. Sa va uitati la un film de groaza, sa jucati un joc cum ar fi remi sau adevar si provocare, sa sunati la numere de telefon inventate, karaoke, sa dansati, sa ascultati muzica, sa faceti portretele voastre, sa faceti mancare impreuna, sa compuneti o carte, sa faceti mancare inventata de voi, sa va machiati si sa va faceti frizuri, sa scrieti in jurnale, sa stati pe intuneric si sa spuneti povesti de groaza, sa faceti parada modei si concursuri. VA UREZ DISTRACTIE PLACUTA!