| anonim_4396 a întrebat:

Ce activitati poti sa faci impreuna cu viitorul prieten/ prietena?
Ma gandeam la ceva de genul: Mersul la film, jogyng, iesitul la un suc... doar ca ceva mult mai diferit si daca este posibil ceva NOU.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faceti dus impreuna, mai stati la taclale mergand prin oras, o mai chemi la tine sa iti faca mancare, etc.

| RomeoR a răspuns:

P.S. Ceva nu foarte normal, imi plac lucrurile noi, m-am saturat de banalul flirt si plimbatul... ceva sa combine aventura cu romantismul...de exemplu o iesire cu skyurile, doar ca inca nu e sezonul.

| printesa123456789 a răspuns:

Sa iesiti prin parc este foarte romantic