| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai alege dintre o excursie de 2 zile la Polonia(auswit-birkenau) sau tabara de 10 zile la mare, la vara.parintii m`au pus sa aleglaughingdeci? vreau parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| VIRUSrooz a răspuns:

Sincer eu asi alege tabara de 10 zile
Adica sunt 10 zile...da intr-adevar Polonia e Polonia si e si satisfactia aia ca ai fost intr-o tara straina laughing
Eu zic ca 2 zile sunt ca si cand nu au fost.nici nu ai timp sa te bucuri
Alege tabara...parerea mea
Oricum, oriunde o sa te duci eu iti urez distractie placutawinking

11 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

2 zile in Polonia...mi se pare putin, mai bine 10 zile la mare, te mai si distrezi, si bronzezi, vezi si baieti frumosi smug succes, si vacanta placutatongue funda?big grin

| PinkkRosee a răspuns:

Hey! Eu as alege tabara de 10 zile la mare, din 4 motive:
1.E tabara.
2.E de 10 zile.
3.E la vara.
4.E la mare.
*NU as alege excursia de 2 zile la Polonia-eu sincer nu as fi prea incantata de excursia asta.
>Parerea mea happy.

| Doηηa a răspuns:

Normal că 10 zile la mare, băieți frumoși...

| deeyutzza94 a răspuns:

BunahappyPoi nu prea stiu ca suna foarte bine amandoualaughingCred ca mai bine te ai duce 10 zile la mare cu prietenii.sunteti mai multi si va distrati mai bine.Acum ramane la alegerea ta.happy

| pedros831 a răspuns:

10 zile la marelove struck :d... Dunda Te logpuppy dog eyes

| Kiduuu2001 a răspuns:

La mare sigurat!smug

| m0x a răspuns:

E mai curat in polonia.si mai interesant.mai invatati si voi ceva

| ringridv97 a răspuns:

Polonia, cu sigurantawinking. Calatorie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mare,soare plaja

| zaikaQ a răspuns:

2 zile in Polonia.sa fiu in locul tau asta as alege deoarece la mare am mai fost dar as vrea sa vad si alte locuri.dar depinde la ce mare, daca va fi la Bulgaria de exemplu as alege mai bine la mare.happy.

| gunpowder a răspuns:

Tabara la mare.