| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Ce profil ati alege pentru liceu? Vreau parerea voastra

Răspuns Câştigător
| MaiplatadecatDorna a răspuns:

Conteaza sa iti placa acel profil, du-te la un profil la care crezi ca te vei descurca
Daca iti place matematica du-te la mate-info
bafta la examene si mult noroc in liceu
Sfat: fii popular in liceu nu fi un pampalau ca or sa te ia de prost
bine nu zic sa fi smecher ca nici asa nu este bine dar sper ca ma intelegi de vreau sa zic
Funda?

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru MaiplatadecatDorna):

Un profil fara matematica? O urasc
Ceva pe romana si geografie as vrea dar nu prea imi place istoria

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am terminat filologie si daca as face liceul iar tot asta as alege

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru Adry05):

E greu? E mult de tocat? Multa istorie?

| Adry05 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Depinde acu si de profi. Nu e greu daca esti bun pe partea asta de romana-limbi straine, e destul de multa istorie