| MihaiTheBest481 a întrebat:

Dupa parerea voastra ce locatie ar trebui sa aleg dintre Chicago si Burbank? Vreau argumente serioase!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

"ce locatie ar trebui sa aleg... Vreau argumente serioase!"

pentru argumente serioase, dă-ne o întrebare serioasă.
să alegi locația pentru excursie, domiciliu, exil, căsătorie,...

| MihaiTheBest481 explică (pentru suntserios):

In primul rand te rog sa nu pui mesaje aiurea, eu doar vreau o locatia in care sa ma mut la 20 de ani, deci vreau sa stiu unde s-ar merita sa ma mut, intelegi?

| sierra1 a răspuns (pentru MihaiTheBest481):

întrebarea ta e aiurea. De fapt nici nu e întrebare e ceva pe jumătate. Respectă-ți cititorii formulând o întrebare cu capul!

| suntserios a răspuns (pentru MihaiTheBest481):

Aia in care o sa iti gasesti de munca inainte de a aplica la viza

Si de ce ai vrea sa locuiesti in mizeria aia de America?

4 răspunsuri:
| Zattaly a răspuns:

In Vaslui la pește