| Joieeeeea a întrebat:

Ce alegeti:doua perechi de cizme care nu sunt de calitate sau o pereche din piele si care sa fie calduroasa.Fiti sinceri. Vreau argumentari.Multumesc celor care imi raspund.

Răspuns Câştigător
| IsAbElLaSwEeT a răspuns:

Sincer, cred ca nu as avea ce face doar cu o pereche, asa ca le-as alege pe cele 2 chiar daca nu ar fi de calitate, pentru ca daca s-ar strica o pereche, as avea una de rezerva.

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Daca cizmele nu sunt din piele nu sunt obligatoriu de proasta calitate si pot fi foarte bune si calduroase. De asemenea nu toate cizmele din piele sunt obligatoriu de calitate si calduroase. Poti lua lejer doua perechi de cizme din sintetic, de buna calitate, la pretul unei singure perechi din piele de calitate medie.
Eu am un site /blog pe care vand incaltaminte si haine http://paradisulcizmelor.blogspot.ro/
Am marfa foarte buna, majoritatea adusa din Germania, acum la preturi mult reduse. Nu strica sa aruncati un ochi. Livrez in toata tara prin posta, plata ramburs. In Bucuresti se pot vedea si proba.

| duuh a răspuns:

Tu ce alegi: doua jerpelituri sau ceva calumea? thinking

| alexutza071 a răspuns:

Buna! pai, de ce sa alegi doua perechi proaste cand poti alege una si buna.Parerea mea este ca daca ai vrea sa-ti cumperi o pereche de cizme cumpara una de calitate, o sa tina mult mai mult timp, or sa fie calduroase si e mult mai in avantajul tau.bafta!

| mAlexandra a răspuns:

O pereche din piele calduroase happy Pentru iarna sunt mult mai potrivite. O'r fi ele scumpe dar te vor tine ceva vreme. fata de celelalte care nu sunt de calitate. Chiar daca iti iei 2 perechi care nu sunt de calitate..tot mai castigata esti cu celelalte de piele.te vor tine mult mai multhappy