| IrimiaDelia50 a întrebat:

Ce am voie sa iau in avion? De exemplu am voie creme sampon etc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In bagajul de cala ai voie sa pui cam ce vrei. In cel de mana fara lucruri ascutie, fara lichide sau mai stiu eu ce alte arme albe.

| methodmen a răspuns:

Nimic inflamabil, ascutit in cel de mana iar in cel de cala cam orice dar ai grija la cantitati (sa nu sa creada ca faci contrabanda)

| Ksonik77 a răspuns:

Buna, aici vezi cu ce lucruri nu ai voie in avion : http://www.mihaijurca.ro/......cu-avionul Numai bine:)