| Emma2313 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac daca prietenele mele sau suparat pe mine pentru ca a fost cu o alata fata sa isi ia rolele si dupa am stat cu niste prieteni de la fata aia binenteles pana plecau si dupa mergeam sa stau cu ele*prietenele mele*sau ce ar trebui sa spun sau sa fac sa le arata ca-mi pasa de ele? Findca ele spun ca mie nu-mi pasa de ele.

Răspuns Câştigător
| louis3 a răspuns:

"Prietene", cred ca glumesti.Prietena adevarata esti tu pentru ca ai fost cu acea fata sa o ajuti. Daca sunt mature si "prietene adevarate"vor intelegehappy

1 răspuns:
| LNK a răspuns:

Ar trebui in primul rand sa-ti iei o carte de gramatica. Si dupa ce ai rezolvat cu gramatica mai vedem. straight face