| pampam_1804 a întrebat:

Hei, vreau sa ies afara dar nu am cu cine, deoarece prietenele mele ies cu prietenele lor dar pe mine nu ma suna. Desi imi zic ca sunt cea mai buna prietena a lor si cand le intreb de ce nu m-a sunat si pe mine sa vin spun ca sunt cu vecini de bloc si eu nu ii cunosc, dar ce are daca as veni si eu odata in viata?crying

Nu mai suport. Nu am prieteni si asta ma face sa stau in casa toata ziua, fata de celelalte colege ale mele care sunt intr-o petrecere continua.

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Iesi singura happy si eu ma mai plimb singura cand nu am ce face happy
sau gasesti alta ocupatie, un hobby ceva
sau poti sa incerci sa iti caulti alti prieteni, desi este destul de greu...

4 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Poate sunt niste baieti frumosi pe acolo si le e frica ca le-ai putea distrage atentia {te cred un pericol adica mai frumoasa ca ele ceva de genu} sti cum e daca e ceva nou smugsmug

| Stella a răspuns:

Si eu cam am aceasta problema da "prietenele" mele daca ma cheama cu ele se folosesc de mine si la inceput credeam ca o sa ne intelegem dar nu si daca auzeau ca ma mai inteleg cu cineva si mai ies cu ei ele dja "vaii no stai cu ea!" deci din cauza astaa nu prea am nici eu prieteni:p

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Pai iesi si tu singura. Iar ele inseamna ca nu sunt prietene adevarate.Si vorba lu Rubbie poate le e frica ca atragi atentia la beitzismug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stea cu tine daca te crede prietena lor cea mai buna