| anonim_4396 a întrebat:

Ce are lumea cu Catalin Maruta?

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Nu stiu, e vreun curent anti Maruta ca la Fuego sau Justin Bieber?
Sincer, dintre cei trei Maruta mi-e singurul nesuferit ( ceilalti macar imi sint indiferenti).
E genul mercenar in emisiunile lui, calca peste cadavre, nu are nici un subiect tabu si nici decenta. In plus si-a pierdut si spontaneitatea pe care o avea la TVR ( demult, demult...).
De la episodul Madalina Manole incoace, nu cred ca am mai suportat 3 minute din emisiunea lui.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu am chiar nimic personal cu el

| raluca0306 a răspuns:

Nimic.Sincer,nu este deloc genul meu.Ma refer la caracter. Dar asta e, prezentatorii TV, trebuie sa aiba un caracter puternic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prezintă o emisiune de tot rahatul, are o atitudine de tot rahatul... mai pe scurt, este un om de tot rahatul.

| Sadop a răspuns:

Ce sa aiba, ce au cu toti!
Ala de la ProTv are nu stiu ce, ala de la Kanal D are altceva si tot asa.
Fiecare are ceva in opinia unora.
Nimeni nu are nimic cu domnul Catalin, poate doar aia frustrati si invidiosi care au ceva cu fiecare. Bravo lui! Mare om, mare caracter!
Acusi aud ca se leaga si de ei insasi laughing!

| Klaryssa a răspuns:

Probabil e ceva manie de care oamenii sau prins in mod negativ.De exemplu M. Jackson sau Justin Bieber.Asa e si Maruta, dar eu nu am auzit ca el sa fie urat de oameni.Adica,am inteles, Jackson era intreg din silicon, Justin Bieber chiar nu stiu ce are, hai zicem ca la despartirea de Selena s-a drogat dar Maruta de ce? Emisiunea lui e geniala!

| mary4048 a răspuns:

Mie una nu-mi place Maruta.Mi se pare logoreic, libidinos si impartial.

| michelia a răspuns (pentru mary4048):

Da, e si logoreic si libidinos.

| mary4048 a răspuns (pentru michelia):

Macar noi doua suntem de acord!laughing)

| michelia a răspuns (pentru mary4048):

Da: ), regret ca n-am spus-o eu prima in descriere : ).

| Earthroot a răspuns:

Tipu se prostitueaza pentru audienta si e un fals autentic pe deasupra.Nu l-am suportat din ziua1 cand i-am vazut emisiunea.

| nutzic a răspuns:

Nu avem nimic doar ca este un prezentator de televiziune român(foarte bun si chiar i se potriveste meseria asta), in rest nu avem nimic cu el, stie sa faca show omul!