| mafi5 a întrebat:

Ce as putea face ca sa ma placa un baiat?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sa te ingrijesti, sa ai haine dragute ( nu neaparat scumpe ) si sa fii tu, sa nu te prefaci, sa te arati asa cum esti. Pastreaza o aura de mister dar nu exagera cu indiferenta. Trebuie sa fii sociabila si prietenoasa dar sa stii sa le raspunzi celor care intrec masura.

5 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Sa fi Tu! e cel mai bine pentru amandoi nu te iei dupa altele sau actrite sau cine stie ce persoana ta il va cuceri! bafta:X

| louis3 a răspuns:

Fii tu insuti.
Nu merita sa te schimbi pentru cineva doar ca sa fii acceptata! Stii cum se zice:"nimeni nu merita lacrimile tale, iar acela care le merita sigur nu te va face sa plangi"happy

| Ela_8933 a răspuns:

Be sexyhee hee

| skatergurldenisa a răspuns:

Sa fii tu insati. Daca e baiat cu picioarele pe pamant de va place asa cum esti. Nu are rost sa te schimbi pentru el. Dar e alegerea ta. Fundita te rogbig grin

| LetMeLoveYou a răspuns:

In primul rand nu poti obliga pe cineva sa te placa... daca te place te place asa cum esti...incearca sa fii comunicativa cu el. daca te cunoaste poate va fi impresionat si te va aprecia:*
totusi depinde si de baiathappy.