| LauraGush a întrebat:

Stiti cumva daca la miss si mister boboc e si o proba de aptitudini? daca da ce domenii ar fi mai interesante? mersi mult:*

Răspuns Câştigător
| Roxana18 a răspuns:

Buna! Da este si o proba de aptitudini.pai poti sa faci orice: sa canti, sa dansezi, sa canti la un instrument gen chitara, poti sa faci un numar de magie, karate etc.
Pwp:*

3 răspunsuri:
| LauraGush explică:

Dar poti sa canti si la chitara si la voce? sau sa ai un invitat care sa cante la chitara? eu vreau sa cant i love rock'n roll de la joan jett dar am incercat si e destul de greu sa canti la amandoua... m-am gandit ca melodia asta o stie toata lumea si ar energiza putin publicul...

| Corsarul a răspuns:

Vor fi intrebari de cultura generala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da, e si o proba de aptitudini. nu cred ca un domeniu e mai interesant ca altul. E cel mai interesant domeniul la care tu te descurci cel mai bine...