| MaDuTzAaAaA a întrebat:

Deci uite cum sta treaba:anul asta m-am mutat la o scoala noua. M-am integrat fff repede(din a2a zi deja eram prietena cu toata lumealaughing ). De la un timp a inceput sa imi placa de un tip de la o alta cls.Ideea e ca eu is mai neboona(chiar foartelaughing ), iar el e emo... Tipu' de obicei se uita insistent la mine cand ma vede dar nu ca ar da ceva anume de inteles, doar se uita la mine(chiar ma face sa cred ca am ceva intre dintilaughing ). Cum as putea afla daca ma place? Si cum as putea sa i atrag atentia intr-un mod pozitiv?

2 răspunsuri:
| LoLyPoP a răspuns:

Sa ma gandeeeeeeskthinking
deci exsista 2 variante:
a)fie se uita la tine si nu stie cum sa reactioneze pentru ca i esti simpaticasmug
b)fie bietu' baiat crede ca a facut spitalul de nebuni gaura in gardlaughing

una din 2. oricum, incearca sa i zambesti cand se uita la tine dar nu cu gura pana la urechi, ci asa, subtilhappy

si nu inkerka sa te faci emo pentru ca asa n'o sa reusesti decat sa te tai cu lama orbit.si eu sunt la fel de nebuna deci...laughing)

| cryssu_8219 a răspuns:

Pff ...cand trece pe langa tine si se uita la tine sa te uiti si u la el si daca ai puteaa sa te uiti tot in ochii lui si sa ii faci si cu ochiul ar fi super... aa si sa incerci sa te apropii cat de cat de el adica sa incerci sa intri in grupul lui de prieteni