| Beibii a întrebat:

Ce as putea folosi ca sa mai deschid culoarea parului, sa-mi iese ceva spre blond, dar nu blondul acela deschis, sunt satena.Eu stiam ca ceaiul de musetel. Ce imi recomandati? IN AFARA DE VOPSEA, sau spray-uri care se ia cand te speli pe cap. Ceva natural daca se poate. Sau daca nu, Decobexul cat de bun este? va rog sa vorbiti in cunostiinta de cauzahappy multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Firefly a răspuns:

In cunostinta de cauza iti zic, tratamentele naturale nu functioneaza.Degeaba te dai pe cap cu musetel, miere, etc. parul nu se va deschide la culoare.
Incearca o vopsea semi-permanenta, care nu contine amonianc( deci nu deterioreaza parul)