| mony_3128 a întrebat:

Ce as putea sa fac la mare dupa ce vin de la plaja? stau la hotel si nu am ce sa fac, deci ma plictisesc. plzzz venitzi cu idei
funda, vot

Răspuns Câştigător
| vanessica2011 a răspuns:

Te uiti la televizor(daca ai in camera),vorbesti cu prietenii la telefon,desenezi ceva sau scrii o poveste amuzanta,mananci niste inghetata sau bei un suc,te joci ceva pe calculator, citesti o carte sau o revista, te duci la un film sau la mall sau incearca sa iti faci niste prieteni noi.