| beast5 a întrebat:

Ce as putea sa fac, sa ma inalt inca un pic? ok, eu am 1, 68m si as vrea sa ajung,sa am 1, 75 si nu stiu ce sa fac, ca sa ma inalt

Răspuns Câştigător
| KlinikWind99 a răspuns:

Salut! Pai probabil unii vor zice sa te atarni de o bara, dar nu e bine deoarece in ultima vreme am vazut cazuri in care persoanelor care au facut asta le au crescut enorm mâinile, ceva gen. pana la genunchi, asa ca eu iti recomand sa încerci o alimentatie bogata in vitamine si calciu, încearcă sa mananci miere, lactate si poți face sporturi ca volei, înot, baschet sau scrima. Si eu sunt foarte scund, la aproape 14 ani, am 1, 50. Sper ca te am ajutat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport: inot, baschet...