| bianca37 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau cadou iubitului meu?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De câți bani, ce n-are?

| VoidEternal a răspuns:

Cam generica cererea ta. Mie mi-ar placea sa primesc un ceas. Sunt si variante ieftinute si mai scumpe, pentru orice buget.

| blackann a răspuns:

Mai specific, varsta, ocazie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea ta, poti sa mergi cu ea in buzunar la el acsaa, sper sa il impresionezi laughing

| AdioTPU a răspuns:

O minge cu autograf. Dacă îi place fotbalul big grin

| TudorRebecca18 a răspuns:

Ceva personalizat ar fi drăguț.Ce zici de brățări de cupluri personalizate? Dacă cumperi materialele necesare și cu puțină imaginație, va ieși ceva drăguț. Poți căuta tutoriale pe YouTube. Dacă ești pe grabă, poți să comanzi.

| cesaicumpar a răspuns:

Buna! Daca inca nu ai ales un cadou, poti gasi aici o gramada de idei de cadouri pentru iubit: https://cesaicumpar.ro/......uri-iubit/