| Nik a întrebat:

Pentru Fete: Ce ar trebui sa faca un baiat casa aveti o relatie cu el?

9 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Sa fie natural, el insusi. Sa aiba incredere in el si in mine. Sa se ingrijeasca, sa fie romantic si cu simtul umorului. Sa ma indragostesc de el.big grin

| cosmina16 a răspuns:

Nu trebuie sa faca ceva anume

Trebuie sa fie el insusi

sa fie glumet, sa pot iesi cu el pe stradahee hee, sa imi fie alaturi in orice situatie, sa fie sincer, sa nu ma insele, sa ma iubeasca aproape neconditionatbig grin

| evelin_1888 a răspuns:

Sa fie sincer, sa ma respecte, sa ma placa(si sa imi arate asta), sa fie fidel...si sa faca el primul pas daca vrea sa fim impreuna:dlove struck

| xFaith a răspuns:

Ar trebui sa fie sincer sa nu ma minta sau sa imi ascunda vreun secret
-trebuie sa fie fidel
-sa ma respecte si sa imi respecte deciziile
-sa fie atent cu mine
-sa fie el insusi
-putin romantism nu strica
-sa fie glumet
si cam atat happy

| SunnyMidnight a răspuns:

Sa stie a se exprima corecthee hee

| smileyface_4718 a răspuns:

Sa imi placa mie, nu am un standard anume.
Mi-a placut de mai multi.
Poate la unul m-a atras mai mult ca era glumet, la altul ca ma asculta si parea sa ma inteleaga, la altul ca ma facea sa ma simt speciala cu el, in siguranta. Fiecare are gusturi diferite, iar ele nu se discuta. happy

| sicklove a răspuns:

Pai sa se comporte frumos, sa fie sincer, sa arate ca tine la partenera si ca ii pasa de ea si de relatie:X sa nu se uite dupa alte fete pe stradalaughing sa comunici cu ea deschis sa ii spui ce ai pe suflet ca sa stie si ea sa ii vorbesti foarte frumos:X sa petreci mult timp cu ea:X cam asa cevabig grin

| Ale_8242 a răspuns:

Să-mi placă. Şi să mă placă.

| MistikkGirl a răspuns:

Sa fie sincer, si sa faca si el uneori mici eforturi adica : sa vorbeasa cu mine, sa ma invite pe undeva!
Si sa faca totdeauna primul pas la un intr-o cearta.bye bye