| Aniiia a întrebat:

Ce ati alege dintre 100.000 de dolari si tocilarul din clasa ta?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Daca as fi pe punctul sa raman corigenta, l`as lua pe tocilarul ala.
Dar nu sunt, deci aleg cei 100.000 de dolari.
Ce as face cu ei?!
Pai fiind minora, nu pot sa`mi cumpar o vila pe numele meulaughing
mi-as cumpara haine,logic, pantofi etc.laughing
Si i`as mai ajuta pe parintii mei ( in caz ca au nevoie ), apoi i`as pune pe restul` in banca, pentru ca sunt sigura ca o sa am nevoie de ei cand voi fi majora.

Si daca un baiat/fata invata bine, nu inseamna ca e neaparat tocilar.
Tocilarul este ala care toata ziua citeste, nu sta deloc pe mess/ nu iese afara / nu se plimba prin oras, ci doar sta cu nasu` in carti, pentru ca ii place sau ca e obligat nu stiu thinking Si invata muultt chatterbox
Si eu invat, doar cand e nevoie ( adica atunci cand dau un test important etc. )
Dar nu zi de zilaughing
Doamne ferestelaughing

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu am avut tocilari in clasa.Toti care invatau erau destepti cu adevarat. Deci 100.000 de dolari.
Bafta

| LoveForShania a răspuns:

Nike, ce zici s`o aleg pe maica`ta smug? Mi`o dai?smug

| Lucinca a răspuns:

Si logic ca tocilarulaughing
il pun sa-mi faca temele si sa-mi spele wculaughing

| PlaiCuBoi a răspuns:

Pe mama ta as alege-o!