| GainaRosie a întrebat:

Ce ai alege dintre un milion de dolari si o familie?

Răspuns Câştigător
| Gini a răspuns:

Hey!
O familie.
Dece? Pentru ca o nevasta, un frate nu ii poti cumpara, adica ii poti cumpara dar nu este la fel cand te iubesc doar pe tine, nu banii tai... Asa ca daca am o familie pot face milionul.
Asa ca familia, sanatatea, prieteni (in ziua de azi nu prea gasesti prieteni) si banii.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Familiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tu nu?

Abh
| Abh a răspuns:

Categoric familia, nu sunt materialista.

| birdie14 a răspuns:

Buna.Pai normal ca familia.Banii îi pot recupera altfel, sau pot face rost de altii.
Bafta.

| birdie14 a răspuns:

Buna.Pai normal ca familia.Banii îi pot recupera altfel, sau pot face rost de altii.
Bafta.happy

| elasexygagica a răspuns:

Cu un milion de euro poti avea mai multe familii nu numa una love struck

| BigV a răspuns:

Si una si alta, nu doar una sau alta!winking

| noi3 a răspuns:

Milionul de dolari,
familie am big grin.

Răspuns utilizator avertizat