| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege dintre liceul militar din Breaza si cel din Ploiesti?
Si de ce?
Care e media de intrate la fiecare dintre aceste licee?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tel: +40 (244) 340.550 colegiul militar liceal Breaza judetul prahova si

0244 574940 liceul militar Constantin Brancoveanu Ploiesti. Poti suna si te poti interesa de absolut tot ce te intereseaza, apoi cade la alegerea ta unde vrei sa te inscrii.

| adywow a răspuns:

E la Breaza(Ploiesti) si Campina din cate stiu eu. Sunt medii foarte mari 9.30+ in plus dai si teste pshihologice si admitere scrisa si probe fizice happy

| shadowmaster12 a răspuns:

Eu aleg liceul national de lene excesiva am auzit ca nu exista:O