| Pisiiiii a întrebat:

Ce ati alege intre: iPhone si un aparat foto de ultima generatie? Funda.:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aparat FOTO ->daca ''ultima generatie'' pentru tine inseamna un aparat la 3.000 de ron!

7 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Aparatul

\m/

| DamiPapucii a răspuns:

Aparatul big grin

| SandraPhantomhive a răspuns:

Eu am Iphone si am si un aparat foto de 12 mgapixeli...Depinde, daca esti intr-adevar pasionata de fotografie, ia-ti aparatul. Eu totusi as alege I-phone-ul, deoarece are o multime de aplicatii interesante si pozele ies foarte clare, ai jocuri, pozele le poti descarca direct pe facebook, are huse speciale foarte frumoase.;-) Dar oricum, alegi ce vrei. Eu aleg Iphone-ul.

| Snuff a răspuns:

Aparat foto happy

| pissicutza29 a răspuns:

Poi eu as alege Iphone...
Dar acum depinde de tine.cet`i doresti mai mult.
Adik.cu siguranta vrei sh motive.dc as alege Iphone.pai mai intaibig grin.Q tel poti face pozee...la fel ca sa aparatu`l.nu la fel.dar poti face.

| Th3GoDFaTh3r a răspuns:

Cu siguranta as alege un iPhone

| moniii5 a răspuns:

IPhone