| Andre a întrebat:

Voi ce ati alege intre blackberry sau aparat foto? De ce? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SilanceWhite a răspuns:

Eu am un black berry curve8520! imi place foarte mult doar ca de la frig mi s-a spart displayul.La un moment dat s-ar putea sa simti nevoia de un mobil mia mic si subtire.Mai bine un parat foto profesionist.Merita! adica si BlackBerry are camera foarte buna, dar daca ai deja un mobil ok, nu are rost sa-l schimbi pe o "caramida".Mie mi-e doar de ceva mia mic si subtirebig grin

1 răspuns:
| Dyuu989 a răspuns:

BlackBery (: pentru ca poti face mai multe aplicatii si poti face si poze si sa suni (: Sper ca te-am Ajutat.