| BiaSiAtat a întrebat:

Ce ati face daca ati fi agresati de necunoscuti pe o strada pustie?

3 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Pai... ma ia cu fiori numai cand ma gandesc laughing in primul rand as incerca sa-i lovesc in zona intima (iuntre picoare) laughing pentru ca doare rau. daca asa ar merge as fugiwinking

ei. fiind strada pustie cred ca m-as pierde imediat pe acolo dar i-as fura mobilul uni "agresor" si as suna un taxi, sau mai bine, politia rolling on the floor sa ma localizezewinking

as reusi sa ies pe un drum circulat si gta
fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pune in aplicare cei 8 ani de karate care i-am facut!

| bogdy112 a răspuns:

Pai daca ai viteza il lovesti si fugi daca nu poti sa incerci sa il faci sa ii fie mila sau sa il ameninti ca sti pe nu sitiu ce mafiot depinde ce alegi