| mya_4475 a întrebat:

Ce ati face intr-o asemenea situatie? ma indreptam catre casa de la scoala intr-o zi.eram fff obosita.tot mergand inainte, in fata mea era un domn, nul cunosteam, si cand am ajuns in aceeasi directie cu el dandul mi-a pus mana pe tata.am ramas blocata nu stiam ce sa zic... speriata mam uitat ff incruntata la el si am luato la "fuga"cu pasi repezi. daca era un loc mai retras sigur se intampla ceva" urat"

8 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Am auzit si eu de la colegele mele cazuri asemanatoare, unei colege care niste boschetari i-au pus mana pe fund si a inceput sa o ia la fuga, sau alteia un barbat i-a aratat organul genital, in fine multe lucruri care se intampla si nici nu mai stii cum sa reactionezi pe moment... e foarte bine ca ai inceput sa mergi mai repede

| hândel a răspuns:

Cine stie, posibil sa-i fi amintit de vreo persoana draga lui. Oricum, bine c-ai fugit cu pasi repezi. Nu se stie ce-i trece unui necunoscut prin minte, asa ca mai bine eviti, in special daca esti singura.

| dulshe a răspuns:

Sincer mai facut sa radlaughing. Ai o forma comica de a povesti cevalaughing.

| ioanaa a răspuns:

Am patit si eu din astea. si chiar ma scarbeste cand un domn mai in varsta are "apucaturi" de acest gen. De obicei, maresc pasul sau traversez strada, ca sa nu mai fie in preajma mea. Dar odata am patit o chestie aiurea, exact inainte sa ajung la gura de mterou au iesit doi barbati si unul m-a luat in brate si nu ma mai lasa sa plec. I-am dat cu geanta in cap (ce aveam la indemana) si prietena mea cateva palme, apoi a intervenit o femeie in varsta. si m-a lasat in pace. nu prea stii cum sa reactionezi, pe moment nu iti dai seama, se intampla prea repede.

| ioanaa a răspuns:

Ati vazut ca a fost prins un violator, care isi facea veacul pe la poli? Mamaa, si cand ma gandesc ca eu mergeam pe acelasi drum la facultate. brr!

| yoannah a răspuns:

Yooy:O

O as tzipa. i-as a una intre picioare si de-abia apoi as lua la fuga

Nesimtitu. no talking

ntz...no talking... ntz...no talking... ntz...no talking

| giovana a răspuns:

Foarte bine ca ai fugit, dar nu era rau sa si tipi. Poate era un violator cautat...

| Adelina_5610 a răspuns:

Mi s a intamplat si mie dar eram mai mik...intram in scara si in fata scarii era un domine mi a pus mana pe fund si am inceput sa tremur credeam ca e un vecin mai nou dar de unde... l am intrebat daca trebuie sa intre in scara si el a zis ca da si nu a intrat.si cand asteptam liftul (usa era de sticla la scara) si a scos organul si eu speriata am fugit pe scari.ma panicasem...in ziua de azi nu stii cum sa te mai comporti .nici fuga numai e buna ca tot te prind.sad si multe fete mi au mai povestit asemenea cazuri...