| tukhey23 a întrebat:

Ce ati face pentru. 1 milion de dolari? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Ma prostituez...laughing acum glumesc, nu stiu...nu cred ca sunt asa disperata. pot fi fericita si fara banii aia, ma multumesc cu ce amhappy

28 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu as face nimichappy Bani nu sunt cei mai importanti pentru minehappy

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Aici te contrazic.happyBani nu sunt cei mai importanti.big grin Ca de exemplu u ce ai alege:Banii sau familia?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

PT Tukey23: pAI eU as alege sa stau in Romania pentru ca aici sunt toti cei care imi sunt dragi.happyParisul este foarte frumos dar daca toti cei dragi sunt in Romania atunci as sta aici.happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nimic pentru ca nu ma intereseaza asa mult banii
banii nu aduc fericirewinking

lolita
| lolita a răspuns:

Ce imi propui? sa am o idee.happy

| want2bMajestic a răspuns:

Mda...nu prea ma gandesc c as face pentru ei, ci ce as face cu ei... i-as baga intr-o banca si i-as lasa un an in acea banca( elvetia) iar dupa un an i-au dobanda d p ei...suna binewinking

| Parintele a răspuns:

Aproape orice.

| lia a răspuns:

Banii castigati cu usurinta, nu pot fi apreciati, asa ca se vor duce si nu vei putea face nimic, concret cu ei. As face doar lucruri morale, nimica care sa ma faca sa ma idoiesc de abilitatile mele tongue happy
Tu? Ce ai face pentru o suma atat de semnificativa?

| lia a răspuns:

Parerea mea este ca tu sa nu fii atat de convins ca esti in stare de orice pentru aceasta suma. Si eu as putea face multe...atata timp cat nu intervine si viaza altei persoane in acest joc happy Ce zici Turkey? Ai fi in stare sa sfarsesti viata cuiva pentru aceasta suma?

| lia a răspuns:

Ce sa fac? sa ma prostituez ca sa intretin suma in buzunarelul tau laughing
Oricum eu de la bun inceput banuiam ca tu ai aceasta suma si ma asteptam ca la final sa spui fetei care este cea mai inventiva ca ii dai banii, sa faca ce anume a scris laughing
Vin... daca descoperi unde stau laughing Succes!

| lia a răspuns:

laughing Pai banuiesc ca iti dai seama ca inainte de plecare trebuie sa treci pe la ai mei sa imi ceri mana, nu? rolling on the floor

| lia a răspuns:

blushing Pai daca tu esti in stare sa mergi la Paris doar pentru un pupic... cu cea mai mare placere tongue kiss kiss kiss

| lia a răspuns:

Nu stiu cui i se pare stupid pupicul meu sad Oricum, cineva in seara asta este pornit sa acorde stupide tongue

prfml
| prfml a răspuns:

M-as lasa de tigari.

| andi a răspuns:

Nimic. tu da-i incoace, si mai vad eu...winking big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

regis
| regis a răspuns:

Nu cred ca as putea face ceva. Pentru ca nimeni nu da 1 milion pentru o treaba usoara. Desi mi-ar placea sa fie altfel, probabil mi-as calca cu sange rece multe din principiile morale la care tin foarte mult.

| Wtf9000 a răspuns:

Nu as face nimic, pentru ca nu i-as vrea.

| tukhey23 explică:

Lia:filmul meu preferat se numeste "YES MAN", si timp de 2 ani as spune tuturor lucrurilorbig grinA.As face toate prostile, doar sa primesc 1 milion $, mas si arunca de pe un pod cu cord elasticahee hee

| tukhey23 explică:

Mumoasa:eu nu te cred, intr-o bani. vor fi mai importanti, decat toti happy

| tukhey23 explică:

Mumoasa:eu as alege familia, dar si bani.De ce? vreau sa fiu la moda.
tu ce ai alege intre:romania si paris? Unde ai vrea sa locuiesti. toata viata happy

| tukhey23 explică:

Lia:da, de ce nu. Dar daca as avea aceea suma, si te-as invita la paris... ai veni cu mine?hee hee

| tukhey23 explică:

Lia:sunt vazut peste tot, asa ca nu e prb. Dar eu sper ca te lasa parinti tai, sa pleci la paris. cu un necunoscuthee hee.
Sunt un om bun, vezi ti-am dat si locul 1... deci imi spui unde naiba staihee hee

| tukhey23 explică:

Lia:pai iti cer mana, dar mi-a dai? Am de toate:masina, bloc, bani... sarmhee hee.
Mai vrei ceva ca se rezolva, dar vreau si eu ceva de la tine. un pupichee hee

| tukhey23 explică:

Lia:ochi tai dulci mau fermecat, buzele tale lucesc atat de puternic incat lasi saruta, mainele tale sunt moi si pufoase... parul tau e frumos ca diminetile de vara.
Deci ce parere ai? mersi de pupic. e dulce rauhee hee:*:*:*

| cdragosh a răspuns:

Ha ha ha...nu vor astia 1 mil de dolari. Nu pot sa cred laughing Prefacutilor!
Chiar daca banii nu aduc fericirea ei o pot cumpara pe momenttongue
Pai...sa zicem ca as cumpara un bilet la loto..Acum ma imbrac si ma postez la prima loterie. Urati-mi "succese"happy

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

As poza nud in toate revistelewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic... daca esti istet si ai putin noroc ii poti face singur...nu trebuie sa faci ce iti zice altul

| nexteagle a răspuns:

Spune ce ai nevoie si se rezolvawinking