| TeoIonela a întrebat:

Ce ati facut de Craciun?kiss

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pai.am dat multe sms-uri si telefoanelove struck
Am petrecut acasa, se stie ca nasterea Domnului este o sarbatoare de familie. Daca esti trecut de o varsta, deja se considera ca familia ta ar putea fii persoana iubitabatting eyelashes
Mi-am chemat doua prietene si am chefuit putin, am facut bradutzulhee heeiar mai pe seara am fost prin oras sa admir beculetzele si tot ce e frumos impodobitlove struck
Inca nu am terminat mai e...hee heelove struck

8 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Am mancat, am baut, m-am uitat la 3 filme. happy

| Mjdolhfi a răspuns:

Pff...acasa cu prietenii, familia la tv, pc

| PurpleLadybug a răspuns:

Am stat, m-am plictisit, m-am uitat cum a plouat yawn, m-am uitat cum creste prostia in cei de afarastraight face, m-am bucurat de cele mai proaste cadouri de craciun everlaughing (bune's sh alea oh go on ), am trims vreo 3 msje de craciun la vreo 15 persoanelaughing am primit doua inapoi, m-am uitat la minunatul brad, dupa ce am scapat ziua trecuta aspiratoru' pe ellaughing. Si cam atatbig grin
U ce ai facut?

| Corinne a răspuns:

Pai...eu am impodobit bradul, apoi a venit iubitul meu la mine, apoi seara am iesit intr-un club cu prietenii...nu mare lucru printre chestiile enumerate mai sus am dat mesaje si telefoane celor dragi si cam atat.

| Bia:X a răspuns:

Am stat aiurea toata ziua... am dat nisti sms-uri scurte de craciun. si seara am iesit intr-un club cu fetelehappy cam atathappy...

| miauu a răspuns:

Cu prietenii
pe acasa
show-ri
tu?

| LCD a răspuns:

Pentru mine a fost cel mai aiurea craciun din toate pana acum.
Am ramas fara brad
Cu prietenul nu am putut sa stau
In casa nu a fost o atmosfera cum as fi vrut eu...
intr-un cuvant, naspa

| TeoIonela explică:

Eu? eu...eu: pai laughing am fost la munte si... a fost binelaughing cred