| adryvalenyy a întrebat:

Ce ati facut de halloween? love struck

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-am jucat la ps3 operatiunile speciale de Call of duty modern warfare cu un amic

| luiza a răspuns:

Petrecere in club!

| traficanta a răspuns:

M-am uitat la tv laughing

| Bianka a răspuns:

Am fost imbracata intr-un costum de clownlaughing :X
Am stat mai mult cu copii mici(3, 4 ani) si ne-am jucathappy
Am mers si-am patinat:X rolling on the floor era sa cad cu tot cu costumrolling on the floor
Apoi m-am intors acasa si-am aprins dovleacul cu prietenele melebig grin Vrajitoarea si majoretarolling on the floor
A fost frumos:X

| Andrre a răspuns:

Am stat in pat.

| stefan31 a răspuns:

Acasa ca orice duminica normala.Bye

| QueenOfLeon a răspuns:

Am sculptat un dovleac si mi-am facut tema la mate laughing Tu?