| Horanhugsme a întrebat:

Ce-ati facut in vacanta asta?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am muncit.

| Horanhugsme explică (pentru mgtow):

Ce trist...laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Horanhugsme):

Http://www.youtube.com/watch?v=7YstHnyZSJU foarte trist dupa ce vezi asta, mie imi place ce fac.

| Horanhugsme explică (pentru mgtow):

Ok....scuze dar de unde sa stiu eu cu ce te ocupi si ca iti mai si place.Pentru 99,9% di populatie sa se duca la munca e ceva obositor.
Scuze inca odatahappy
Ps:Tu esti acel 1%laughing

| positivity a răspuns:

Păi de când am luat vacanță, tot stau în casă. Doar pe 24 decembrie 2012, am ieșit afară cu prietenii, pentru că am mers la câțiva profesori să-i colindăm.
Altceva, nu prea am mai făcut.
Am stat la calculator, pe TPU, am mai făcut curat prin cameră.
Şi atât.
De acum începe adevărată vacanță!
În astea ultime zile de vacanță, trebuie să fac teme, să învăț pentru examen/ teze/ teste.
Am mult de lucru!

| Predator30 a răspuns:

Eu m-am distrat am iesit cu prieteni si acum in 9 ma duc la Straja

| Borsko a răspuns:

Am stat maxim la PC si am iesit cu niste prietene. siii atat

| ChalkOutline a răspuns:

Am lenevit.

| danielarimnea a răspuns:

Vrei idei? laughing hm tongueatinoar! Cabana Voronet, Cacicalaughing du-te la ski la Vatra Dornei sau la piscina iarna ( e genial crede-ma)