| xmaryyyya a întrebat:

Ce ati primit de Craciun? big grin

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cred ca e a 2 oara a 3 oara care spun ca nimicrolling on the floor mai sunt multe intrebari ca asta? nici ca o sa mai ma obosesc sa raspund, se vor stergesadintrebarile astea ca sunt prea multe.

| xmaryyyya explică (pentru Liviu):

Pai si atunci de ce ai mai raspuns?laughing

| Chαяtreux a răspuns:

Bani bani bani! laughing

| positivity a răspuns:

Ca şi cadou am primit un aparat nou, Kodak. Iar peste câteva zile, voi primi un laptop, pentru că am fost fată cuminte.
Însă tot ce îmi doream era un skateboard nou, pe care mi-l doresc de câteva luni; dar nici acum nu l-am primit.
Se pare că trebuie să mi-l cumpăr singură.

| xmaryyyya explică (pentru positivity):

Si eu vroiam skatebord si nu l-am primit.laughing

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

Inca nu am primit ceva definitiv smug Tu?

| Flaviia16 a răspuns:

Nimic straight face tu?

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

2 tokeni pe top eleven laughing

| Frostly a răspuns:

Cu ce sa incep? paaiiii...nimic straight face a primit fratele meu un Samsung Galaxy SIII... laughing

| roxana19998 a răspuns:

Bani