| Tsunade99 a întrebat:

Ce ati spune daca ministerul invatamatului ar lua decizia ca in toate scolile din tara sa existe dulapuri dinacelea ca in America ca sa nu ne mai strambam noi spatele cu ghiozdane de peste 5 kg uneori? Eu daca as fi presedintele unei scoli as face asta.

Răspuns Câştigător
| AncutzaDragutza97 a răspuns:

Da, ar fi super. de multe ori m-am gandit si eu la asta, dar pana s-o face asta (niciodata) iti recomand sa mai "uiti" din manuale acasa, k oricum are colegul de bancawinking

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ar fi suuuper taree!
dar nu o sa vezi asa ceva in Romania sad

| B3happy a răspuns:

Buna, Puffy! :*
In primul rand: Imi place ideea ta. Imi place sa fiu optimista, dar sa fim seriosi. Nu o sa se intample sad din pacate... Nu demult a fost o stire la tv cum ca in America s-a construit un pod foarte lung in 30 si ceva de ore. Daca ne gandim logic la noi nu ar fi fost gata pana la anul laughing Oricum revenind la subiect... Pai mi-am cam spus parerea happy
Si in al 2-lea rand: Daca o sa candidezi vreodata la presedentia ministerului invatamantului sa-mi spui ca sa te votez pentru ca ai niste idei super happy
Pa, pa!

| FollowTheLight a răspuns:

Hehe...ar fii tare ...pentru primele 2 ore. Dupa aia ne vom trezii cu dulapurile goale! De ce? Romanasii nostri, iubesc sa fure.Orice.Chiar si un breloc vechi aflat pe fundul dulapului.Naaahh.iti zic eu ca nu ar merge in Romania. Poate doar daca ne-am afla si noi.nu stiu.in Germania sau in alta tara mai civilizata.

| RenataAlesya a răspuns:

Ar fi cea mai buna idee pe care ar putea sa o ia! Am fi si noi mai civilizati, si cum ai zici tu nu am mai cara ghiozdanele dupa noiangry. Dar cred ca asta nu seva intampla poate niciodata asa ca eu una nici n8u imi fac prea multe sperante.
:*

| logatcamembru a răspuns:

Ar fii frumos dap \cei din 'ministerul invatamatului' sunt niste animale nai cu cine sa vb pup love strucklove strucklove struck ღღღღღღ

| annyeanna01282 a răspuns:

Ar fi suuuper!