| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati zice sa aleg, Medicina Dentara sau Medicina Generala?

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Eu as alege medicina dentara, fiindca mi se pare mai interesanta si ceva mai putin complexa comparativ cu cea generala. Insa este alegerea ta si ar trebui sa te gandesti serios la asta, avand in vedere ca este extrem de mult de munca si de invatat la medicina, indiferent de ramura pe care o vei alege.

| H3llRain a răspuns:

Hei. Daca as fi in locul tau as alege medicina generala. Pare mai atractiva decat cea dentara. Cred ca te cam saturi sa vezi o gura si niste dinti o viata intreaga, plus ca e si cam gretoasa. Dar cum nu sunt in locul tau. bafta.