| sebastian_7562 a întrebat:

O intrebare in primul rand pentru baieti dar si pentru fete: Ce va face sa va simtiti cel mai mult barbat/femeie? Astept opiniile voastre. Ulterior binenteles ca voi raspunde si eu. tongue

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@eu_o_mare_enigma intr-al noualea cer din cate?batting eyelashes La mine exista 22 smug

Care este segmentul vizat de aceasta intrebare? Ca sunt foarte multi care au 13, 15, 17 ani.Ca tot am vazut la o intrebare ca raspunsul este ca e femeie ca poarta tocuri. Ii furam mamei papucii cu tocuri la 5 ani si mi-am julit genunchii de nu stiu cate ori cazand de pe tocurile ei. Daca e sa fim seriosi, un toc, o menstruatie nu te face femeie, asa cum nici un penis sau un "hard on" nu defineste barbatul. Astea sunt doar chestiile necesare.

Ce ma face sa ma simt femeie? Constiinta. Discernamantul. Faptul ca nu ma mai agit de la orice. Rabdarea, intelegerea, compasiunea. Ca am invatat sa mangai, sa cert cu blandete. Si, cu toate astea, tot nu stiu daca sunt femeie.Tot mai am momente in care ma intreb.

14 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pe mine ma face sa ma simt bine gandul ca am o familie frumoasa, cel mai bine ma face sa ma simt pers iubita, dar din pacate nu mai il am langa mine, pentru ca m-a parasit, poate daca s-ar intoarce la mine, as fi cea mai fericita din lume, as trece cu vederea totul, cel mai bine ma simteam in bratele celui iubit...

cami
| cami a răspuns:

Faptul ca am menstruatie pe fiecare luna, asta imi da intotdeauna "o palma " care ma dezamorteste si-mi spune..."nu esti posesoarea unui organ masculin "... ce tampenii aberez si eu laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@eu_o_mare_enigma daca ti-ar fi pasat cu adevarat de mine ai fi numarat... fara numar!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@eu_o_mare_enigma am mai fost in razboaie. Le-au cazut cetatile si s-au dus la vale. Au expirat inainte de termen. Sunt mare consumatoare de... energie! Ca americanii!

| JustMeFlory a răspuns:

Faptul ca port tocuri!happy...si prin faptul ca daca zambesc putin si mai fac si cu ochiul agat orice baiat. Exceptie cei care au deja gagicahappy

| cami_6226 a răspuns:

Atunci cand imi satisfac sexual partenerul, ma simt femeie.

| Raul a răspuns:

Mai azi dimineata a venit dovada suprema cas barbat laughing)rolling on the floor cei mai de dimineata si care au raspuns la intrebarea mea stiu de celaughing... dar faptul ca imi plac fetele cred ca ma face destul de barbatbig grin

| sebastian_7562 explică:

Pacat... imi pare rau ca am pus intr la categoria asta. de ce toti trebuie sa va ganditi doar la sex. de o admiratie ce ati zice? ar trebui sa va convinga fiindca e cam apropiata de sex nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca am dat nastere la 2 fiinte, ma face sa ma simt "cel mai mult "femeie.si bineinteles cele mai minore lucruri precum sutienul, tampaxul, tocurile, crosetatul,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand partenera se simte in al noulea cer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@zbenguici-pentru tine am sa numar pana la 22. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@zbenguici-tocmai pentru ca imi pasa si vreau sa ne bucuram impreuna tot restul vietii de acum inainte de acele numere, am sa incerc sa nu te solicit prea mult.nu vreau sa cedezi inainte de termen. laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptul ca pot sa ma maxhez

| koko_9928 a răspuns:

Sunt baiat asa ca o sa-ti raspund in cazul meu... faptul ca ajut persoanele care au nevoie de ajutorul meu. asta ma face sa ma simt... cel mai bine... sa ma simt un barbat...