| TeenWerewolve a întrebat:

Ce baieti va plac mai mult:Rap boys, Skate boys, Emo boys, Bmx boys?

Răspuns Câştigător
| MihaiN1 a răspuns:

Bmx boys

prea tare asta! rolling on the floor

9 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Acuma nu conteaza stilu lui,cum arata si cum gandeste,sa aiba un pic de minte in cap e tot ce conteaza. Poate sa fie si emo, si rap, si skater atata vreme cat are ceva in cap e Ok.

| Patricia a răspuns:

Emo boys

| LdyD a răspuns:

Baietii simpli si ingrijiti!

| Adelinesmile a răspuns:

Depinde. In general nu am un gen anumit, dar din astea as prefera rap boys. cred big grin

| ganton a răspuns:

Sezonul 'cesta se poarta baietii: rap-dance-manele.

| noob a răspuns:

Sunt eu si rap si skate si emo si bmx, dar vezi ca sunt pedofil

| poomplemusik a răspuns:

Rap boys si emo

| MSM19 a răspuns:

As zice ceva intre emo si skate boys dar nu am chiar un gen anume

| skatergirl1113 a răspuns:

Skate boys:d