| LoL2000 a întrebat:

Ce bratari preferati cele handmade sau cele de aur, argint, etc? De ce? thinking

8 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Handmade. Nu mă omor după brăţări, astea ale prieteniei sunt singurele pe care le mai port din când în când.

| Izzy12 a răspuns:

Cele handmade la o tinuta casual.
Iar cu o rochita o bratara de argint sau de aur alb. Fundita? love struck

| lacrimanegru a răspuns:

Eu personal din aur alb cu aur galben si asta pentru ca aurul galben arata cam babaesc pentru tineri

| CityOfSatan a răspuns:

Aur,argint-in opinia mea, cele handmade sunt de prost gust.No offence!

| LoL2000 explică (pentru CityOfSatan):

Nu sunt de prost gust thinking adica eu zic ca sunt faine eu una am foarte multe de astea di-mi place sa le fac thinking

| CityOfSatan a răspuns (pentru LoL2000):

Fiecare cu gusturile lui, mie nu imi plac.

| LoL2000 explică (pentru CityOfSatan):

Cum spui tu fiecare cu gusturile luiwinking

| CityOfSatan a răspuns (pentru LoL2000):

Clarhappy