| ღღDคnielaค13ღღ a întrebat:

Ce cadori as putea sa-i dau prinetenului meu cel mai bun de ziua lui?(nu iubit) Ofer fundita... ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Alice a răspuns:

Sincer,o camasa ar fi dragut + o esarfa :] parerea mea. Daca iti permiti mai mult, poti sa ii cumperi si un parfum sau un ceas.

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu ai menţionat vârsta. Oricum, îi poţi lua un tricou personalizat ori simplu, un parfum, o eşarfă, o şapcă, o sticlă de şampanie şi o brăţară de argint.

| inger02 a răspuns:

O bluza, sau un fular ca am observat ca se poarta si merge la orice. daca e fumator cumparai o scrumiera mai deosebita si o sapca.