| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Pe ce site s-au unde as putea sa citesc despre vietiile sfintilor? Ofer funda daca ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| milan9 a răspuns:

Incearca aici...
file:///C:/Users/Gameru%20S/Downloads/Vietile-Sfintilor---Decembrie%20(1).pdf

(Vieţile Sfinţilor - Invataturi Ortodoxeinvataturiortodoxe.ro › books › pdf › Vietile-Sfintilor...)

1 răspuns:
| Irinel15123532 a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri, si multe sunt eronate. Cel mai bine citesti noul testament. Domnul sa te binecuvanteze, o seara frumoasa in continuare.